L.A Lakers Terlik

L.A Lakers Terlik

%60
indirim
99,90 TL39,90 TL

Outlet ürünlerimizde değişim ve iade bulunmamaktadır.

Nba terlikler Türkiye'de sadece usateamfans.com da. Yumuşak köpük tabanıyla her adımı yastıklayan,rahat ve klasik bir tasarımdır. İnanılmaz hafiflikte olan terliklerimiz artık bir tık uzağında. En geç 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

* Sublime Baskılı grafikler

* Her adımda daha fazla konfor için ekstra dolguya sahip tek parçalı sentetik üst kayış

* Tabandaki alt desen ve esneklik doğal hareket sağlar

* File üstü nefes alabilir saya

* Köpük orta taban ve dokulu tabanlık yumuşak yastıklama sunar ve masaj etkisi

* Çoklu yüzey çekme için SOLARSOFT köpük taban

Kullanım,Değişim ve İade Şartları

*Ürünlerimiz %100 pamukludur.

*Pamuklu ürünler tüy bırakabilir,o yüzden ürünü ilk aldığınızda tersten 30 derecede yıkamanızı öneririz.(Kurutma yapmadan)

*Pamuklu ürünlerde yıkamadan sonra %5 çekme yaşanabilir,o yüzden bunu gözönünde bulundurarak sipariş veriniz.

*Kargonuz elinize geçtiğinde poşette herhangi bir yırtık,hasar vs gibi durumlarda ürünü teslim almayarak kargo görevlisine kesinlikle tutanak tutturunuz,ve resmini bizimle paylaşınız.

*Değişim ve iadelerde bizden kaynaklanmayan durumlarda,kargo bedelleri tarafınızdan karşılanır,o yüzden beden tablomuzu dikkatlice incelemenizi öneririz.

*Ürün/ürünlerin kullanım yada deneme sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.Kuullanılmış,yıkanmış,parfüm ile temas ettirilmiş ürünler değişim yada iade olarak işleme alınmaz.

*Ürünleri tıpkı size gönderildiği gibi özenle paketleyerek,etiketlerine ve ambalajlarına zarar veremeden bize göderiniz.(Yetersiz paketleme ile göderilen ürünler teslim alınmaz.

*Anlaşmalı kargo firmamız haricindeki gönderiler kabul edilmez.

*Defolu yada kusurlu olduğunu düşündüğünüz ürünlere ait görseli info@usateamfans.com adresine mail olarak göndermeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır.