Kobe & Shaq Oversize Tshirt

Kobe & Shaq Oversize Tshirt

%60
indirim
399,90 TL159,99 TL

Oversize ürünlerimiz bol kesimlidir, satın almadan önce beden tablosunu incelemenizi öneririz.

Yüksek kaliteli, mikrofiber polyester kumaştan üretilen tshirtlerimiz, pamuk his ve görünümünü sağlarken kırışma ve aşınmaya karşı oldukça dirençlidir.

Adının içinde 3d geçen tüm ürünler,polyester kumaş üzerine süblimasyon baskı teknolojisi uygulanarak üretilir.

Renklerin uzun süre canlılığını korumak için,insan sağlığına zarar vermeyen birinci sınıf mürekkepler kullanılmaktadır.

Kullanım,Değişim ve İade Şartları

*Ürünlerimiz %100 pamukludur.

*Pamuklu ürünler tüy bırakabilir,o yüzden ürünü ilk aldığınızda tersten 30 derecede yıkamanızı öneririz.(Kurutma yapmadan)

*Pamuklu ürünlerde yıkamadan sonra %5 çekme yaşanabilir,o yüzden bunu gözönünde bulundurarak sipariş veriniz.

*Kargonuz elinize geçtiğinde poşette herhangi bir yırtık,hasar vs gibi durumlarda ürünü teslim almayarak kargo görevlisine kesinlikle tutanak tutturunuz,ve resmini bizimle paylaşınız.

*Değişim ve iadelerde bizden kaynaklanmayan durumlarda,kargo bedelleri tarafınızdan karşılanır,o yüzden beden tablomuzu dikkatlice incelemenizi öneririz.

*Ürün/ürünlerin kullanım yada deneme sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.Kuullanılmış,yıkanmış,parfüm ile temas ettirilmiş ürünler değişim yada iade olarak işleme alınmaz.

*Ürünleri tıpkı size gönderildiği gibi özenle paketleyerek,etiketlerine ve ambalajlarına zarar veremeden bize göderiniz.(Yetersiz paketleme ile göderilen ürünler teslim alınmaz.

*Anlaşmalı kargo firmamız haricindeki gönderiler kabul edilmez.

*Defolu yada kusurlu olduğunu düşündüğünüz ürünlere ait görseli info@usateamfans.com adresine mail olarak göndermeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır.