Telif Hakları

TELİF HAKLARI POLİTİKAMIZ;
Bu web sitesine ait,iddia edilen bir telif hakkı ihlali bildiriminde bulunmak için, aşağıdaki adreslere e-posta yoluyla yazılı iletişim sağlamanız gerekmektedir;
info@usateamfans.com
Bildiriminizi ele almamızı hızlandırmak ve bildiriminizin uygun şekilde gözden geçirilmesini sağlamak için lütfen e-postanıza aşağıdaki bilgileri ekleyin.
(veya Telif Hakkı Yasası Bölüm 512(c)(3)'e bakın)
* İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanın ürün kimliği.
* İhlal ettiği iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak olan materyalin tanımı ve bizim daha rahat bulmamız için makul ölçüde yeterli bilgi.
* Adres,telefon numarası,eposta adresi gibi şikayet eden tarafla iletişim kurmamıza imkan sağlayacak derecede yeterli bilgiler.
* Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve ihlal edildiği iddia edilen ürünün sahibi yada adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair resmi belge.
* Fiziksel veya elektronik imzanız.
Açıklamalar
Yukarıda belirtilen bildirim şekli, Türkiye ve ABD Telif Hakkı resmi web sitelerinde bulunabilen Telif Hakkı Yasası tarafından önerilen formla tutarlıdır)
Bir ürün veya etkinliğin telif hakkınızı ihlal ettiğini yanlış beyan ederseniz, zararlardan (harcanan zaman,masraflar ve avukat ücretleri dahil) sorumlu olabileceğinizi lütfen unutmayın.