Üyelik Bilgileriniz

Hesap oluşturarak gizlilik ilkelerini okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Daha önceden üye olduysanız, lütfen Üye Giriş sayfasına gidiniz.

www.usateamfans.com dan alışveriş yaparken

Ürün Çeşitliliği Usateamfans.com bulunduğunuz bölgedeki en geniş ürün yelpazesi ile sizlerin hizmetinde. Aramış olduğunuz takım ya da oyuncu ile ilgili ürünleri sitemizdeki 4700 adet ürünün içinden seçebilirsiniz. Maksimum 3 gün içinde Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapıyoruz.

Stoklu Çalışma Usateamfans.com 1200 m2 lik üretim tesisi ve deposunda tüm ürünleri sizler için hazırlıyor ve satışa hazır hale getiriyor. Aldığınız ürünü maksimum 2 gün içinde kargoluyor ve sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Siparişim nerede kaldı? Ne zaman elime geçecek ? Endişelenmenize gerek yok. Siparişiniz yola çıktığında kargo takip no sms olarak cep telefonunuza gelir ve o andan itibaren kargonuzu takip edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında bulunan kargo takıp butonundan sipariş numaranız ile sorgulayabilirsiniz.

Kolay iade & Değişim Satın aldığınız üründen herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız usateamfans.com size değişim imkânı sunuyor, Değişim tercih etmezseniz ürünlerinizi kolaylıkla iade edebilirsiniz.